Akıllı Saat Önerileri 2021 – En İyi 3 Akıllı Saat

Akıllı saatler yeni yeni hayatımıza girmekte olan teknolojik aksesuarlardır. Lüks gibi görünmekte fakat özellikle iş hayatınızda size birçok noktada yardımcı olacaktır. Fakat en iyi akıllı saat seçimi yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Akıllı saat önerileri listemizi oluştururken fiyat performans akıllı saat, orta bütçeli ve pahalı akıllı saat önerilerini ele aldık. Bakalım akıllı saat tavsiyelerimiz nelermiş?

En İyi Akıllı Saat Önerileri

3) Huawei Watch GT2 (Fiyat Performans Akıllı Saat)

akıllı saat önerileri huawei

Akıllı saat önerileri listemizde fiyat performans akıllı saat ile devam ediyoruz. Huawei akıllı telefonlarda yaptığı gibi uygun fiyatla akıllı saat sektörüne giriş yaptı. Bu sayede çok fazla müşteriye ulaşmayı başardı.

Huawei Watch GT2 özellikleri şöyledir:
Nabız ölçer mevcut.
Suya ve toza dayanıklı.
Adım sayar var.
Uyku takibi var.
Sesli görüşme yok.
200-300 mAh batarya kapasitesi mevcut.
1″ – 1.5″ ekran boyutuna sahip.

Şık tasarımı ile akıllı saat önerileri listemizde en uygun fiyatlı akıllı saat olarak yerini alan Watch GT2 genel olarak beğenilmektedir. Fakat sesli görüşme özelliği bulunmaması en büyük eksiklik olarak görülebilir. Dolayısıyla bunu göze alarak tercih yapmanızı öneririz.

2) Galaxy Watch Active2 (Orta Bütçeli Akıllı Saat)

akıllı saat önerileri samsung

Akıllı saat önerileri listemizin ilk sırasında Samsung Galaxy Watch Active 2 bulunuyor. Samsung akıllı saat teknolojisine ilk adım atan firmalardan birisidir. Dolayısıyla bu alanda kendisini geliştirmiş ve kullanıcıları için en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Galaxy Watch Active 2’nin en belirgin özellikleri şöyledir:
Su geçirmez.
Sesli görüşme imkanı bulunmakta.
Adım sayar mevcut.
Uyku takibi mevcut.
GPS mevcut.
Kalp ritim ölçer mevcut.
Wifi mevcut.
300-400 mAh pile sahip.

Eksi yönlerinden birisi sim kart desteği ile kamerasının olmamasıdır. Fakat akıllı telefonunuza bluetooth ile bağlayarak dahili mikrofonu ve hoparlörü sayesinde görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iOS kullanıcısı iseniz dahi akıllı saatinizi tam performans ile kullanabilirsiniz

1) Apple Watch Series 6 (En Pahalı Akıllı Saat)

apple watch series 6

Akıllı saat önerileri listemize teknoloji alanında vizyonu ile ses getiren Apple ile devam ediyoruz. Apple Watch Series 6 Apple’nin üretmiş olduğu en güncel ve kaliteli akıllı saattir. Apple’nin akıllı cihaz ekosistemi içerisinde olmazsa olmaz bir cihazdır.

Apple Watch Series 6’nın genel özellikleri şöyledir:
Uyku takibi mevcut.
GPS mevcut.
Toza / suya dayanıklıdır.
EKG sonuçlarınızı gösterebilir.
Wifi mevcut.
Sesli görüşme var.
18 saat pil ömrü mevcut.

Apple bu akıllı saat ile yaptığı en büyük uygulama ekg sistemidir. Tıbbi ekg cihazlarına çok yakın sonuçlar almanızı mümkün kılıyor. Bu sayede doktorlarınıza veri yollayabilir ve sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Ayrıca akıllı saat yerine akıllı bileklik almayı da düşünebilirsiniz. Genel olarak benzer işlevlere sahip fakat daha ergonomik tasarıma sahiptirler.
İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi Band 5 Çelik Kayış KordonBu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us