En İyi Laptop Markaları 2021

En iyi laptop markaları genellikle en çok tercih edilen ve en çok güven duyulan markalar olarak bilinmektedir. Son kullanıcının en çok memnun kaldığı ve 2021’in en fazla kullanılan en iyi laptop markaları listemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

En iyi laptop markası hangisi? Hangi bilgisayarı almalıyım? gibi sorularla sıklıkla karşılaşırız. Bu soruların en iyi cevabını belirleyen etmen laptopun kullanılabilirliği ve fiyatı olmuştur. En iyi bilgisayar markaları aslında biraz göreceli olsa da bazı özellikleriyle ön plana çıkan ve en fazla tercih edilen laptop modelleri en iyi bilgisayarlar olarak kabul edilmektedir. Gelin listemize göz atalım.

( Fiyatlar 01.08.2021 tarihi dikkate alınarak yazılmıştır. Fakat döviz kuruna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.)

Lenovo 82EY00MJTX

en iyi laptop markaları lenovo

Lenovo 82EY00MJTX Nvidia GeForce GTX1650 Ti ekran kartı ile yüksek sistem gereksinimi isteyen oyunları rahatlıkla açabilen bir laptoptur. Bu sayede en iyi laptop markaları arasında kendisine yer bulabilmektedir. Sonuçta günümüzde hala laptoplara çok yüksek ekran kartı takılmamaktadır. Aynı zamanda bu laptop sahip olduğu ortalama bir ekran kartı ile tüm oyunları açarak sizi memnun etmeyi başaracaktır.

Özellikler:

İşlemci: AMD Ryzen 7 7800H
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX1650 Ti
Ram: 16GB
Depolama: 512GB SSD
Fiyat: 9.000 TL

Huawei Matebook D 14

en iyi laptop markaları huawei

Huawei Matebook D14 14″ ekranı ve 178° izleme açısıyla beraber mobil kullanımda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ergonomik yapısı ve performansı ile 2021’in en çok kullanılan laptopları arasına girmeyi başarmıştır. Böylece Huawei en iyi laptop markaları arasında kendine de yer bulmuştur.

Özellikler:

İşlemci: AMD Ryzen5 3500U
Ekran Kartı: AMD Radeon Vega 8
Ram: 8GB
Depolama: 512GB SSD
Fiyat: 6.450TL

MSI GF65 Thin 10SDR-638XTR

msi-gf65-thin

MSI özellikle oyuncu laptopları üretme konusunda uzun yıllardır deneyim sahibi bir markadır. Aynı zamanda oyuncu bilgisayarının yanı sıra iş bilgisayarları da üretmekte ve büyük övgüler almaktadır. Özellikle en iyi laptop markaları arasında olma sebebi malzeme kalitesi ve donanım özellikleridir diyebiliriz. Fakat eksi yön olarak da fiyatını gösterebiliriz.

Özellikler:

İşlemci: Intel® Core™ i5-10300H
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX1660 Ti
Ram: 8GB
Depolama: 512GB SSD
Fiyat: 10.830 TL

Apple MacBook Air M1

apple macbook air m1

En iyi laptop markaları listesi yaparız da Apple koymaz mıyız? Tabi ki koyarız. Apple watch, iphone, imac ve macbook… Başarının sırrı bu ürünlerde gizlidir. Stabilite, hız ve tasarım anlamında Apple uzun yollar almış ve arkasından gelenlere de öncülük yapıyor diyebiliriz.

Özellikler:

İşlemci: M1 Çip
Ekran Çözünürlük: 2560 x 1600
Ekran Boy: 13″
Ram: 8GB
Depolama: 256GB
Fiyat: 10.400 TL

Aynı zamanda macbook ebatları için tasarlanmış şık bir çanta ilginizi çekebilir: Karpuz Desenli Laptop Çantası

Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us