En İyi 5 Macbook Çantası

Son zamanlarda ülkemizde de popülerliğini kazanmış olan MacBook’lar için çok fazla aksesuar da üretilmeye başlamıştır. Stickerlar, standlar, çantalar ve temizleyeciler olmak üzere normal bir laptopa dizayn edilmiş her ürün macbook’lar için de üretilmeye başlanmıştır. Bu yazımızda macbook’larınız için en iyi çantaları sıralayacağız.

En İyi 5 MacBook Çantası

Covid dönemiyle sürekli yanımızdan ayırmadığımız işlerimizi, eğlencemizi ve araştırmalarımızı gerçekleştirdiğimiz laptoplarımız artık her yere bizimle birlikte gelmektedir. Tabi bu müthiş teknolojik cihazları yanımızda taşımak için çantaya ihtiyaç duymaktayız. Çantaları seçerken kaliteli olması, şık durması, hafif olması ve laptopumuzun sığması gibi kriterleri göz önünde bulundurmalıyız. Bu nedenle MacBook için en güzel çantaları sizin için listelemeyi borç bildik. En güzel macbook çanta listesi aşağıda yer almaktadır.

black Macbook near black iPhone 7 Plus and black Apple Watch

8 Bölmeli Deri Laptop Çantası – Macbook Çanta

  • Metaryeller ve boyut: Ürünümüz %100 gerçek deriden üretilmiştir.  Taşıma kısmı birinci sınıf kaliteli yakmayan kumaştır.  Fermuarı açılmış hali; En= 62cm Boy:40cm. 11 ile 15.6  inç büyüklüğündeki laptoplar için uygundur.
  • Kaliteli Parçalar: Derinin sağlamlığı artık bir gerçektedir ve kaliteli bir ürün istiyorsanız deri satın almalısınız. Biz de lapdesign olarak kaliteyi deriyle birleştirerek size bu ürünü sunduk. İçinde ve dışında kullanılan tutma yeri, fermuarı ve askısı çeşitli dayanıklılık testlerinden geçmiştir. Bu testler sonucunda 1. Sınıf kalite olduğuna karar verilmiştir.
  • Şık, Kaliteli ve Kullanışlı Tasarım: Her gün iş evraklarınızı, laptopunuzu, kalemlerinizi ve anahtarlarınızı dağınık halde bulmaktan yorulduğunuzu düşünerek sizin için bu ürünü tasarladık. Deriyi en güzel hali ve rengiyle kullandığımız bu ürünümüzde, kaliteden ödün vermeden aklınıza gelebilecek her fonksiyonu gerçekleştirmeniz an meselesi.
  • Nasıl Üretiyoruz: %100 Deri olan bu ürünümüzü işinde yıllardır tecrübesi olan ‘’Deri Ustaları’’ ile üretmekteyiz. Siparişinizin ardından ürünlerimizin son dokunuşunu yaparak size özel olarak hazırlamaktayız.
  • Deri Koku Sorununa Son! : Deri ustalarımızın uzun uğraşlar sonu bulduğu bu özellik bizim için adeta bir inovasyon oldu. 100% gerçek deri olan ürünümüzü çeşitli koku işlemlerinden geçirerek deriden gelen kötü kokuların önüne geçtik.

Thule Gauntlet 4.0 13″ Macbook Kılıfı

Thule Gauntlet 4.0 13" Macbook Kılıfı – Mavi CA.TGSE2355BLU

Moserini 13″ – 13.3″ Taban Korumalı

Moserini 13" - 13.3" Taban Korumalı. Omuz Askılı Macbook Air-Pro Gri Laptop Çantası
Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us