Çalışanlar İçin Laptop Tavsiyeleri 2021

Çalışanlar için laptop önerilerimizde sizlere hayatınızı kolaylaştırması adına birkaç laptop önereceğiz. Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve bu doğrultuda laptop tercihinizi yapmalısınız. Özellikle evlere kapalı kaldığımız bu dönemlerde birçok çalışan gibi siz de evinizden çalışıyor olabilirsiniz. Çalıştığınız süre zarfında laptopunuzla ilgili sorun yaşamamanız işinizin akışı ve zamanınız açısından oldukça önemlidir. Bu bağlamda laptop tercihiniz hızlı bir laptop yönünde olmalıdır. İş yerinizde kullandığınız ofis bilgisayarlarını aratmamalıdır. Bunun için sizlere mükemmel önerilerimizi sunuyoruz.

Çalışanlar İçin Laptop Önerileri

HP 15S-FQ2023NT

çalışanlar içi laptop tavsiyesi HP

GÜNCEL FİYAT İÇİN TIKLA

Çalışanlar için laptop tavsiyeleri serimize Hp ile başlıyoruz. Hp laptoplarının birçok ofiste kullanıldığını görmüşsünüzdür. Bunun sebeplerinden birisi uzun pil ömürlerinin olmasıdır .HP 15S-FQ2023NT 9-10 saate varan pil çalışma süresiyle işlerinizi dilediğiniz yerde gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra 256 GB M2 SSD sayesinde pc açılış ve kapanış hızı, dosya aktarım hızı ve kullanacağınız programlardaki hızı ile işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Genel hatlarıyla HP 15S-FQ2023NT donanım özelliklere bir göz atalım.

hp 15s-fq2023nt donanım özellikleri

Ayrıca laptopunuzla beraber konfor alanınızı genişletmek ve uzun süre çalışmalarda göz sağlığınızı koruyabilmek adına bir laptop standına ihtiyaç duyabilirsiniz: LAPT METAL LAPTOP STANDI

ASUS X515JF 

çalışanlar için laptop önerisi asus x515fj

GÜNCEL FİYAT İÇİN TIKLA

Çalışanlar için laptop önerisine ASUS X515JF ile devam ediyoruz. Bu cihazla evden çalışmak artık çok daha kolay. Son teknoloji işlemcisi ile CORE İ7 1065G7 işlemcisi ile performanstan asla ödün vermeyeceksiniz. X515JF İhtiyacınız olan tüm uygulamaları sorunsuz bir şekilde açmanıza destek verecek ve hayatınızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca 512GB SSD kapasitesi ile tüm dosyalarınızı gönül rahatlığıyla depolama imkanı sunmaktadır. Geniş görüş destekli FULL HD ekran paneli gözlerinizi yoran ışınları engelleyici özelliğe sahiptir. Bu sayede uzun saatler sürecek çalışmalarınızda gözleriniz daha az yorulacaktır. Gelin bir de donanım özelliklerine bakalım.

Ayrıca laptopunuz için şık ve kaliteli bir çanta arıyorsanız ilginizi çekebilir: Lapt Deri Sırt Çantası

ACER ASPIRE 5 A515-44-R4E8 

çalışanlar için laptop önerisi acer aspire5

GÜNCEL FİYAT İÇİN TIKLA

Çalışanlar için laptop önerisi serimizin son laptopu olan Acer Aspire 5 A515-44-R4E8 modeli işlerinizi kolaylaştırmak adına tasarlanmış bir cihazdır. Ryzen 5 4500U işlemcisi ile gündelik işlerinizi ve iş için gerekli çalışmalarınızı sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. 10 saat pil ömrü ile kablolara bağlı kalmadan mobil bir şekilde çalışabilirsiniz. Diğer önerilerde olduğu gibi bu laptop da FULL HD ekran görüntüsüne sahiptir. Bu sayede iş dışında izlediğiniz videoları ve oynadığınız oyunları çok kaliteli bir görünüme sahip şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 1.80 KG ağırlığı ile son derece mobilite özelliği sağlamaktadır. Gelin bir de donanım özelliklerine bakalım.

acer aspire 5 donanım özellikleri

Ayrıca şık ve fonksiyonel bir laptop çantasın ilginizi çekebilir: DERİ NOTEBOOK ÇANTASI

Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact Us