En İyi Laptop Soğutucu Önerileri 2021

En iyi laptop soğutucu önerileri yapmadan önce laptop soğutucusunu ne işe yaradığına bir bakalım. Laptop soğutucusu ısınan laptopların performans kaybı yaşamaması için kullanılan bir laptop aksesuarıdır. Eğer sürekli laptop ile oyun oynayan biriyseniz ya da laptopunuz çok eski ve artık çok ısınıyorsa kendinize bir laptop soğutucusu edinmelisiniz. Laptop soğutucuları genellikle bilgisayarınızın altına yerleştirilir ve içerisinde bulunan fanlar sayesinde bilgisayarınızın soğumasında etkin rol oynar. Şimdi bakalım en iyi laptop soğutucu önerileri neler?

Laptop Soğutucu Önerileri

1. Addison Rampage Ad-rc5 Notebook Laptop Soğutucu 

laptop soğutucusu

İçerisinde 5 adet fan bulunan bu ürün için gerçekten fiyat performans bir laptop soğutucusu diyebiliriz. Aynı zamanda fan sayısı çok olduğu için kendisini zorlamaz ve sessiz bir ortamda bile sizi çok rahatsız etmez. Fanların hızını ayarlayabilmenizi mümkün kılar. 17 inç laptop boyutlarına kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun dışında malzeme kalitesi de orta seviyededir.

2 .Dexim Notebook Soğutucu

laptop soğutucusu

4 Fanı bulunan bu üründe mavi led ışıkları bulunmaktadır. 21-23dB aralığında ses çıkarmaktadır. Bu ses seviyesi sessiz ortamda dahi önemsenmeyecek bir boyuttadır. En fazla 18 İnç laptopa kadar rahatlıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda oyunlarınızı oynarken 5-20 fps arasında değişiklik görebilirsiniz.

3. HADRON Hd2008 4 Fanlı Notebook Soğutucu

laptop soğutucu önerileri

Alüminyum kasaya sahip bu üründe 4 fan bulunmaktadır. Fanlar 5-10dB aralığında ses çıkarmaktadır. Fanların hızını ayarlayabilmeniz için 3 seçenek sunmaktadır. Oldukça sessiz çalışır. Oyunlarda 20 Fps’e kadar kazanç sağlayabilmektedir. Eksi yönüne gelecek olursa kullanıcılar hafif bir titremesi olduğundan fakat rahatsız edecek derecede olmadığından bahsetmektedir.

4. Gomax Standlı Yükseklik Ayarlı Notebook Laptop Soğutucu

laptop soğutucu önerileri

Bu soğurucu laptop soğutucu önerileri arasındaki en uygun fiyatlı üründür. Mavi led ışıklara ve 1 adet büyük fanı bulunmaktadır. 1 Fanlı olmasına rağmen diğer laptop soğutucu önerileri ile pek bir farkı bulunmamaktadır. Gayet yeterli seviyede soğutması vardır. Aynı zamanda laptopunuzun konumunu da değiştirmenize olanak sağlayacak ayakları mevcuttur. Böylelikle yüksek oranda mobilite sağlayabilirsiniz.

5. Frisby Fnc-5230st 4xfan Stand Notebook Soğutucu 

laptop soğutucu önerileri

4 Fanlı ve mavi ledlere sahip bu ürün için kullanıcı yorumları olumlu yöndedir. Tercihen 15inc ve altındaki laptoplar için uygundur. Arkasında bulunan ayakları sayesinde laptopunuzun konumunu değiştirebilmenize olanak sağlar. 5-10 derece aralığında soğutma sağlayacaktır. Tam bir fiyat performans ürünüdür.

EKSTRA

6. Metal Laptop Standı Taşınabilir 8 Kademeli Yükseklik Ayarlı

metal-laptop-standı
Metal Laptop Standı Satın Almak İçin Tıkla

Laptop soğutucusu deyince aklımıza genelde yukarıdaki fanlı soğutucular gelir. Fakat bilinmesi gereken şeylerden birisi de laptopun konumudur. Laptdesign metal laptop standı ile laptopunuzu istediğiniz yüksekliğe getirebilmeniz mümkündür. Bunun en büyük avantajı laptop fanlarınızın zeminle temasta bulunmaması ve serinlik yaratabilmesi için gereken alanı kendine bulmasıdır. 10-17 inç büyüklüğündeki laptoplar için gayet ideal ve kullanışlıdır. Böyle bir stant sayesinde laptopla göz mesafenizi daha iyi ayarlayarak göz sağlığınızı da önemli ölçüde korumuş olursunuz. Aynı zamanda mesafeyi koruyabildiğiniz için oturma şeklinizi de önemli ölçüde daha rahat ve sağlıklı bir pozisyona getirebilme imkanınız olur.

Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us