Karantina Döneminde En Çok Satan Laptop Aksesuarları

2020 yılı şimdiye kadar çok dramatik bir şekilde seyretti. Yıl henüz daha bitmemişken çoğu insan ofislerinde çalışmaya dönmüş, birçoğu da hala evlerinde çalışmaya devam etmektedir.

Covid-19 pandemisi sonrası evde çalışma sürecine geçildi. Bu süreç çoğu kişi için halen devam etmektedir. Hal böyle olunca evde oluşturulan çalışma ortamının daha konforlu hale getirmek için laptop aksesuarlarına olan talep artmıştır. Biz de bu yazımızda artan bu talepler içinde en çok rağbet gören aksesuarları sizler için listeledik.

Laptop Standı

en çok satan laptop

Çoğu ofis ve ev çalışanı laptop kullanıyor. Ofis ortamında belli bir konfor seviyesi yakalanmış olsa da, evde çalışanlar için ani ve düzensiz bir çalışma ortamı oluştu. Laptop kullanırken en büyük konforu sağlayan laptop standı işe bu listede başta geliyor. Özellikte evde çalışırken masada, koltukta, yatakta mutlaka vazgeçilmez bir aksesuar olarak tercih ediliyor. Sizde Lapt Desing’ın sizler için sunduğu LAPT’lardan sipariş ederek evdeki çalışma ortamınızı daha da konforlu hale getirebilirsiniz.

Laptop Standı Kullanmak İçin 4 Sağlık Nedeni

Laptop Kılıfı

en çok satan laptop aksesuarları

Normal bir laptop kullanıcısı ev ofisinde bir gün çalıştıktan sonra ne yapar? Tabii ki, laptapını olması gerektiği gibi çantasına geri koyar değil mi? Bundan daha iyi bir çözüm var: laptop kılıfları. Tek yapmaları gereken laptaplarını kolunun altına koymak ve istedikleri yere pratik bir şekilde taşımak. 2020 yılında en çok satan laptop aksesuarlarında bu kılıflar üst sıralarda yer almış. Sanırım her gün çantaya koyup çıkarmak bir zamandan sonra zor gelmiş olsa gerek. Çalışma ortamı değişince, alışkanlıklar da değişiyor normal olarak 🙂

Soğutucu Stand

Laptop ısıtması, tüm kullanıcıların karşılaştığı klasik ve tehlikeli bir sorundur. Her laptop kullanıcısı, özellikle yaz aylarında bu ısınma sefaletinin sona ermesini istiyor. Doğal olarak, bilgisayarlarını ve kendilerini sakinleştirmek için bir soğutma standı alıyorlar. Karantina döneminin sıcak zamanlarda denk gelmesi bu ihtiyacı daha çok artırmış, soğutucu standı en çok satan laptop aksesuarları arasına sokmuştur.

Soğutma standları, bilgisayarınızın hava akışını iyileştirmesine ve içerideki donanımı serin tutmasına izin verir. Dizüstü bilgisayarınızın dahili bileşenlerine daha fazla soğutma sağlar, bu da ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Ayrıca, dizüstü bilgisayarın ürettiği hoş olmayan ve zararlı ısıdan sizi korur, bu da laptapınızı kucağınıza koymak istiyorsanız size daha rahat bir ortam sağlar.

Gördüğümüz gibi, laptop aksesuarları artık vazgeçilmezimiz olmuş durumda. Özellikle, yaşadığımız bu olağanüstü zamanlarda, evlerinde çalışmak zorunda olanlar için laptop aksesuarları daha önemli bir yer almıştır. Yukarıda sıraladığımız üç aksesuar, pandemi döneminde en çok satan laptop aksesuarları olarak karşımıza çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us