Katlanabilir Laptop Standı Önerisi

LAPT - Muhteşem, İnce, Hafif ve Şık Yeni Nesil Katlanabilir Laptop Standı

Laptopunuz ile yoğun çalışma hayatınız varsa katlanabilir laptop standı ihtiyacınız olabilir. Siz farkında olmasanız da laptop ile uzun saatler geçirmek fiziksel anlamda bünyenize çok zarar vermektedir. Bu zararları minimize etmek ve çalışmanızdan maximum verim alabilmek adına bir laptop standı sahibi olmanız gerekmektedir. Bu sayede sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Neden Katlanabilir Laptop Standı Almalısınız?

Katlanabilir laptop standının size sağlayacağı en büyük avantajlardan birisi göz sağlığınızı korumak olacaktır. Stant ile birlikte laptopunuzu uygun mesafeye sabitler ve göz sağlığınıza dikkat edebilirsiniz. Bunun dışında bir başka büyük avantajı ise boyun ve diğer vücut ağrılarının önüne geçmektir. Normal koşullarda laptop kullanırken eğilmek zorunda kalırsınız. Fakat laptop standı ile istediğiniz doğru açıyı bulur ve konfor alanınızı genişletebilirsiniz.

Kendi sağlığınız dışında laptopunuzun sağlığı için de katlanabilir bir laptop standına sahip olmanız gerekir. Çünkü laptopunuz genellikle düz bir zeminde durmaktadır ve bu nedenle kasa içerisindeki hava akışı istenileni yansıtmamaktadır. Hava akışının düzgün olmaması laptopunuzun ısınmasına ve dolayısıyla performans kayıpları yaşamasına neden olmaktadır.

Bir başka avantajı ise kozmetik anlamdadır. Laptopunuzu istediğiniz her yere koyabilirsiniz. Fakat masanın üzerinde bulunan parçacıklar laptopunuzu çizebilir. Katlanabilir laptop standı ile laptopunuzu dilediğiniz zemine koyabilir ve herhangi bir kozmetik zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz.

Katlanabilir Laptop Standı Tavsiyesi

katlanabilir laptop standı önerisi

LaptDesign katlanabilir laptop standı laptopunuz ve macbookunuz için özel olarak tasarlanmıştır. Ayarlanabilir yüksekliği sayesinde dilediğiniz açıda kullanabilirsiniz. Böylelikle her konum ve koşulda konforlu bir deneyime sahip olursunuz. Notbook, macbook, tablet ve laptop modellerine uygundur. Ayrıca hafif ve ergonomik oluşuyla da dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. İster parkta otururken isterseniz kafede alçak masalarda otururken kullanın. Stant görevini yaparken siz de mesafenizin tadını çıkartın.

Huawei Matebook, MacBook Air ve MacBook Pro üzerinde denenmiştir. 2016 sonrasında çıkan tüm MacBooklarda son derece kullanışlıdır. Denemeler sırasında laptopların ekran boyları ve fanlarının bulunduğu bölgeler baz alınmıştır. Bunun dışında 11-17 inç her laptop için kullanımı uygundur. Siz de katlanabilir laptop standına sahip olarak rahat çalışmanın keyfini sürebilir ve konfor alanınızı genişletebilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı renk seçenekleri ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact Us