En İyi 5 Ücretsiz Laptop Uygulamaları

Laptop Uygulamaları

Bu yazımızda bilinen fakat pek kullanılmayan ücretsiz laptop uygulamalarını size tanıtacağız.| Laptop Uygulamaları |

Kovid ve pandemi sonrası remote çalışma sistemine geçen herkes artık bilgisayarlarıyla bütünleşmiş durumda diyebiliriz. Bu da insanların bilgisayar kullanımlarını fazlalaştırmış ve bir o kadar da geliştirmiştir. Fakat hala insanların bilmediği fakat bilseler asla kullanmaktan vazgeçemeyecekleri birkaç laptop uygulaması vardır. Özellikle işlerini İngilizce ile yürütenler için kullanmasını kesinlikle tavsiye edeceğimiz bu uygulamaları gelen hep birlikte inceleyelim.

Laptop Uygulamaları
Laptop Uygulamaları

En İyi 5 Ücretsiz Laptop Uygulamaları

Grammarly

Özellikle maillerini, yazılarını ve eğitimlerini İngilizce yapan insanlar için çok yararlı bir uygulama olan grammarly, size yazınızı düzenlemeniz ve doğru şekilde yazmanız için önerilerde bulunmaktadır.

Word veya herhangi bir yerde yazmış olduğunuz yazıyı grammarly’e attıktan sonra tek yapmanız gereken şey aşağıdaki fotoğraftaki gibi yazınızın neye göre düzenleyeceğini belirtmek olacaktır.

Daha sonrasında garammarly robotu size yazınız için öneriler vermeye başlayacaktır. Free versiyonunda sadece grammar ve sözcük yanlışlarını düzelterek ve öneri vererek işleyen grammarly, pro versiyonunda size yazınızı güzelleştirmek için cümle değişikliği önerileri de sunmaktadır.

Laptop Uygulamaları

 Fire Alpaca

Her platformda free olan bu ücretsiz uygulama ile laptopunuzda herhangi bir ücret ödemeden dijital çizimler yapabilirsiniz.

Laptop Uygulamaları

Unreal Engine

Unreal Engine, animasyon, video oyunu ve sanal gerçeklik ürünleri gibi şeyleri tasarlamaya yarayan üst düzey bir yazılım uygulamasıdır. Oyun ve animasyon türlerine ilginiz varsa veya bu işle meşgulseniz bu uygulama sizin hayatınızı değiştirebilir.

Laptop Uygulamaları

1. KALİTE LAPTOP AKSESUARLARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GarageBand

Müzik üretimi, background oluşturma, ses yönetimi gibi özellikleriyle gündeme gelen ücretsiz ios uygulaması garageband müzik ile hayatını sürdüren insanlar için en önemli uygulamalardan biridir. Bunun yanı sıra hobi olarak da müzik üretmek isteyenlerin ios üzerinden ulaşabileceği mükemmel bir uygulamadır.

Laptop Uygulamaları

Steam

Tabii ki gün içinde rahatlamaya ve eğlenmeye ihtiyacımız olacak, pandemi döneminde hep iş olmaz. Steam uygulaması bir oyun platformudur ve ücretleri oyunların yanı sıra yüzlerce ücretsiz oyun da içinde barınmaktadır. Laptop’da oyun mu olur demeyin küçük boyutlu yeni jenerasyon oyunlar sizin gün sonunuzu eğlenceli bir hale getirebilir.

Laptop Uygulamaları
Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us