2021 MousePad Önerileri – Oyuncu MousePad Nasıl Seçilir?

Bir kere oyun dünyasına giriş yaptıysanız eğer, ekipmanlarınızın nasıl olması gerektiği konusunu araştırmışsınızdır. Oyunlarda donanım özellikleriniz kadar yardımcı ekipmanların da önemi her geçen gün artmaktadır. Özellikle mouse ve klavyenin önemini ve farkını kullanmadan anlamanız çok zordur. Güzel bir mouse aldınız fakat onu destekleyecek bir mousepadiniz yok mu? Mousepad önerileri listemiz size yardımcı olacaktır. Bunun dışında oyuncu mousepad nasıl seçilir bu konuda da fikir sahibi olmanız adına birkaç tüyo vereceğiz.

Oyuncu Mouse Pad Nasıl Seçilir?

Gaming mouse almış olmanız mouseden tam verim alıyor olduğunuz anlamına gelmez. Kötü bir mousepad ile oyun oynamanız engebeli arazide ince araba lastikleri ile araç sürmenizden farksız olacaktır. Bunun için iyi bir mousepad edinmelisiniz. Mousepad önerilerine başlaman önce nasıl seçim yapmanız gerektiğinden bahsedelim.

Oyun esnasında refleksleriniz konuşur. Ekipmanlarınız reflekslerinize tepki veremiyorsa yolunda gitmeyen bir şeyler vardır. Mousepad almadan önce en çok dikkat etmeniz gereken nokta budur. Mouse hareketlerinizi rahatça yapabiliyor ve bunu yaparken istikrarlı bir şekilde yapabilmeniz gerekir. Bunun için alacağınız oyuncu mouse pad çok kaliteli bir malzemeden yapılmış olmalıdır.

Mousepad önerileri için malzeme kalitesi dışında farklı görünümler sunan birçok seçenek mevcuttur. RGB mousepadlar bu örneklerin en belirgin ve kesin olanıdır. Mouse pad için artık bir kablo gerekebiliyor. 4 köşesini birden farklı renklerle süsleyebiliyorsunuz. Fakat yine de işlevsellik açısından, rgb olmayan bir mouse pad ile farksız olacaktır. Önemli olan doku kalitesidir.

MousePad Önerileri / Tavsiyeleri

Steel Series QcK MousePad

2021 yılı itibari ile en çok tercih edilen mouse pad olma özelliğine sahiptir. Mousepad önerileri listemizde en üst sırada SteelSeries bulunmaktadır. Aynı marka mouse ile birlikte en fazla uyumu sağladığı söylenmektedir. Ben kendim de bu mouse padi kullanmaktayım. Farklı boyutları olmakla birlikte tercih tamamen size kalmıştır.

oyuncu mousepad önerileri steelseries

Logitech G240 Oyuncu Mouse Pad

Malzeme kalitesi için SteelSeries kadar iyi olmadığı söylenmektedir. Fakat yine de fiyat performans açısından değerlendirebilirsiniz. Pürüzsüz yüzeyi ile düşük dpi ayarlarında bile stabil bir kontrol sağlayabilmektedir.

gaming mousepad önerileri logitech

Keçe Gaming Mouse Pad

Mousepad önerileri listemizde farklı bir mouse pad ile karşınıza çıkıyoruz. Bu mousepad size geniş yapısı ve gerçek keçe malzemesi ile birlikte oyunlarda ve günlük kullanımda son derece kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda sadece mouse için değil klavyeniz için de sabitleyici bir görev üstlenerek maksimum verim almanıza yardımcı olacaktır.

geniş mouse pad önerileri

Razer Firefly MousePad

Razer fanlarını çok sevindiren mükemmel tasarıma sahip bir mouse pad ile devam ediyoruz. Özellikle RGB tutkunları ve markanın seveni iseniz tam size göre bir mouse pad seçimi olacaktır. RGB özelliğini manuel olarak kontrol edebilir ve gaming pc sisteminizin yanında güzel bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

rgb mouse pad önerileri razer

Hal böyle olunca farklı birçok çeşit içerisinden tarzınıza en çok uyan mouse pad seçimini yapmak size kalmıştır.

Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us