Öğrenciler İçin En İyi 5 Laptop Önerisi-2021

Öğrenci dostlarımız için 2021 yılının en iyi 5 laptop önerisi listesi hazırladık. Laptop için ihtiyaç dediğimiz bir çağda yaşıyoruz ve bu doğrultuda ihtiyaçlarınıza yönelik bir öneri listesi oluşturduk. Laptop almadan önce ihtiyaçlarımızı netleştirmemiz gerekiyor. Çünkü ihtiyacınızın dışında bir alışveriş yapmanız gereksiz masraftan başka bir şey olmayacaktır.

Laptop önerisi listesini hazırlarken öğrenci arkadaşlarımıza laptoptan beklentilerini araştırıp tavsiyelerimizi ona göre şekillendirdik. Bu bağlamda ortaya çıkan sonuç genellikle office programlarında, video ve film seyretmede, photoshop vb. programlarda, bazı çizim uygulamalarında ve biraz oyun oynamada problem çıkarmayacak bir laptopa ihtiyaç olduğu yönündedir. Şimdi Mayıs ayı için satın alabileceğiniz öğrencilere uygun laptoplara bakalım.

Grafik Tasarım Öğrencileri İçin Laptop Önerisi

Eğer grafik tasarım okuyorsanız aklınızdakileri tam anlamıyla laptopa aktarmanız gerekir. Bunun için alacağınız bilgisayarın sizin isteklerinize anlık tepkiler vermesi çok önemlidir. Dolayısıyla çalıştığınız makinanın akıcı ve güçlü olması gerekir. Belki performans olarak en iyi bilgisayarı almasanız bile sizi yarı yolda bırakmayacak bilgisayarı almanız okul hayatınızı kolaylaştıracaktır. Güçlü bir laptop çalışma azminizi ve odaklanmanızı daha da artıracaktır. Öğrenciler için laptop önerisi yazımızda sizin için düşündüğümüz laptop Apple Macbook Pro 2019‘dur. Her ne kadar 2019 da üretilmiş olsa da uzun yıllar daha sizi üzmeyecek ve tatmin edecektir. Apple Macbook Pro donanım özellikleri ise şöyledir;

öğrenciler için laptop önerileri
macbook pro donanım özellikleri

Tıp Öğrencileri İçin Laptop Önerisi

Eğer tıp öğrencisi iseniz bir laptoptan en büyük beklentiniz office uygulamalarında sorun yaşamamanız olacaktır. Sayfalarca pdf dosyalarına boğulduğunuzu ve office uygulamalarını sıklıkla kullandığınızı varsayarak bir öneride bulunacağız. Aynı zamanda yoğun kafanızı boşaltabileceğiniz keyifle, sorunsuz bir şekilde film ve dizi seyredebileceğiniz bir laptop olması sizin için çok önemlidir. Tüm bunları yaparken pek değerli zamanınızı boşa harcatmayacak, size zaman kaybettirmeyecek hızlı bir laptopa ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle tıp öğrencilerine laptop önerimiz Lenovo IdeaPad 5 olacaktır. 14 inç ekranıyla birlikte gayet mobil bir cihaz oluşu işinize çok yarayacaktır. Ayrıca gittiğiniz her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz minik bir canavar olarak düşünebilirsiniz Lenovo IdeaPad 5’i. Donanım özellikleri ise şöyledir;

öğrenci için laptop tavsiyesi

İlkokul ve Lise Öğrencileri İçin Laptop Önerisi

Eğer ilkokul veya lise öğrencisi iseniz online eğitimlerinizi sorunsuz bir şekilde alabileceğiniz bir bilgisayar almanız gerekir. Aynı zamanda yapacağınız araştırmalar ve ödevler için alacağınız laptopun hızlı olması gerekir. Laptopunuzla gün içinde uzun süreler geçireceğinizi varsayıyoruz. Dolayısıyla size kasası sağlam ve hızlı bir laptop öneriyoruz. İyi haberi verecek olursak hafta sonları keyifle oyun oynayabileceğiniz bir laptop öneriyoruz. Yoğun çalışmanızı bilgisayar oyunları oynayarak ödüllendirmek için Asus D509DJ-EJ087‘yi öneriyoruz. Son olarak Asus D509DJ-EJ087 donanım özelliklerine bakalım.

öğrenciler için laptop önerisi

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri İçin Laptop Tavsiyesi

Bilgisayar mühendisliği okuyorsanız laptopunuz sizin yeni organınız haline gelecektir. Her daim yanınızda taşıyacağınız bir laptopun sizin için önemi çok büyük olacaktır. Bu sebeple dikkat etmeniz gereken en önemli şey güçlü ve dayanıklı bir laptop almanız olacaktır. Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bir makinaya sahip olmalısınız. Çünkü bu bilgisayarla yeri gelecek kod yazacak, yeri gelecek oyun oynayacaksınız. Hatta oyun bile yapabilirsiniz. Bilgisayar mühendisliği okuyorsanız zaten laptop için bir fikriniz olabilir ama bir de bizim size önerimize bakmak isteyebilirsiniz. Sizin için yapacağımız laptop önerisi Macbook Air M1‘dir. Gelin Macbook Air M1 donanım özelliklerine göz atalım.

öğrenciler için laptop tavsiyesi
macbook air m1 donanım özellikleri

Ekonometri Öğrencileri İçin Laptop Tavsiyesi

Ekonometri öğrencisi iseniz sürekli grafikler ve tablolarla işiniz olacaktır. Aynı zamanda sürekli sunumlar yapacaksınız. Sizin için minik ve bir o kadar da güçlü bir laptop önerimiz var. Ama ondan önce şunu bilmelisiniz ki alacağınız laptop hafif ve rahatlıkla taşınabilir olması gerekir. Yani mobil oluşu sizin için çok önemlidir. Bunun için sizlere yapacağımız laptop önerisi Acer Swift SF314-42‘dir. Acer Swift SF314-42 donanım özellikleri ise şöyledir:

ekonometri öğrencileri için laptop tavsiyesi

AYRICA LAPTOPLARINIZI DÜZGÜN KONUMLANDIRABİLMENİZ İÇİN LAPTOP STANDI ALMAK İSTEYEBİLİRSİNİZ. BUNUN İÇİN ÖNERİMİZ: LAPTDESIGN LAPTOP STANDI

Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact Us