Spor Yapanlara Özel 5 Teknolojik Spor Ekipmanı

Spor yapmayı seviyor musunuz? Düzenli olarak spor yapıyorsunuz fakat gün geçtikçe zorlaşıyor mu? Sizin için şahane fikirlerimiz var. Spor yapmayı sevdirecek, veriminizi artıracak ve kolaylaştıracak 5 teknolojik spor ekipmanı önerimiz var. Birçok farklı spor dalında kullanabileceğiniz ekipmanlarla yaptığınız spordan maksimum verim ve keyfi alabilmeniz mümkün. Bakalım bu ekipmanlar nelermiş?

Teknolojik Spor Ekipmanları

5-Telefon Bölmeli Spor Şortu

teknolojik spor ekipmanları telefon bölmeli şort

Daha önce görmediğinizi düşündüğümüz bir spor ekipmanı ile karşınıza çıkıyoruz. Sıradan spor şortlarından ziyade teknoloji çağına ayak uydurabilen bir spor şortu sizin için mükemmel bir başlangıç olacaktır. Koşu yaparken, bisiklet sürerken, kardiyo ya da fitness çalışırken vb. birçok spor dalında rahatlıkla giyebilirsiniz. Peki ama neden?

Çünkü telefonlar günümüzde vazgeçilmez kişisel eşyamız haline gelmiştir. Dolayısıyla onu yanımızdan ayırmak istemiyoruz. Bazen onunla işimiz olabilir ve bazen de sadece keyfi ihtiyaçlar için telefonumuzu yanımızda taşırız. Teknolojik spor ekipmanı olmasının sebebi de şortun cep telefonunuzu koyabileceğiniz bir gözü olmasıdır. Ayrıca telefonunuzu cebinizde çok iyi bir şekilde muhafaza eder ve varlığını hissetmez, spor yaparken rahatsızlık duymazsınız. Bunun yanında spor havlunuzu da koyabileceğiniz bir bölmesi mevcuttur.

Satın Alma Linki

4-Akıllı Saat

teknolojik spor ekipmanları akıllı saat

Akıllı telefonlardan sonra akıllı saatler de hayatımızda büyük yer etti. Akıllı saatlerin en verimli kullanımı spor alanında oldu diyebiliriz. Teknolojik spor ekipmanı listemizin en gözde önerisidir. Akıllı saat ile koştuğunuz ya da yürüdüğünüz mesafeyi hesaplayabilir, kalori hesabınızı tutabilir, kalp ritimlerinizi kontrol edebilir, yürüyüş esnasında haritalardan ve telefon konuşma özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bir sporcu için vazgeçilmez bir ekipman olacaktır. Cep telefonunuz ile bağınızı kopartacak, sadece kolunuzdan tüm telefon işlemlerinizi yapabileceğiniz bir akıllı saat hayatınızı kolaylaştıracaktır.

3-Bisiklet Telefon Tutacağı

teknolojik spor ekipmanları telefon tutacağı

Bisiklet sürenlere mükemmel bir aksesuar önerimiz var. Yukarıda görmüş olduğunuz telefon tutacağı, telefonunuz ile bağınızı kopartmanıza müsade etmeyecektir. Her türlü bisiklet için uygundur. Peki neden böyle bir ekipmana sahip olmalısınız? Çünkü bisiklet sürerken yollardan aldığınız titreşim ve çevrenizdeki ses gürültüsü sebebiyle telefonunuz çalsa dahi duyamazsınız. Çok acil bir telefonu açmanız gerekebilir. Fakat gözünüzün önünde bir telefon olursa bunu görüp telefonunuzu açabilirsiniz. Aynı zamanda bir diğer sebep olarak haritaların kullanımını sayabiliriz. Akıllı telefonlarınızın GPS özelliğini rahatlıkla kullanabilecek ve bu sayede asla yolunuzu kaybetmeyeceksiniz.

Satın Alma Linki

2-Akıllı Tartı

teknolojik spor ekipmanları akıllı tartı

Bluetooth özellikli akıllı tartı spor yapıyorsanız birçok işinize yarayacaktır. Kemik ağırlığı, kas kütlesi, yağ oranı hesaplama, viseral yağ seviyeniz vb. birçok işlevi bulunan tartıyı akıllı telefonunuz ile birlikte keşfedebilirsiniz. Günlük ya da haftalık ölçümlerinizin kayıtlarını tutup, düzenli ve planlı bir şekilde spor yapmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca basit ve kompakt oluşu sayesinde her yerde rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

1-Akıllı Atlama İpi

Teknolojik spor ekipmanı önerilerimizin son önerisi olan akıllı ipe gelelim. Akıllı ip gerçekten spor yapmayı görev edinmiş ve hayatını bu uğurda adamış kişiler için mükemmel bir spor ekipmanı olacaktır. Siz de biliyorsunuz ki kalori yakmanın en büyük adımlarından birisi ip atlamaktır. Bu bedenle düzenli olarak ip atlamak bir sporcu için olmazsa olmazdır. Akıllı atlama ipinin alametifarikası sizin saymanıza gerek kalmadan kendisinin hesaplamasıdır. Ayrıca ledleri sayesinde size atlama sayınız bittikten sonra uyarı vermektedir.

Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us