Telefon Tutucu & Standı Önerileri

Telefon tutucu & standı teknoloji çağında ihtiyaç haline gelmiş bir telefon aksesuarı olarak bilinmektedir. Diğer tüm telefon aksesuarları gibi telefon tutucu da hayatımızı kolaylaştırmak adına üretilmektedir. Önerilere başlamadan önce ne işe yaradığına göz atalım.

Telefon Tutucu & Standı Ne İşe Yarar?

Bu aksesuarın en büyük avantajı eller serbest pozisyonunuzda telefonunuzu rahatlıkla kullanabilme imkanı sağlamasıdır. Bu sayede telefonunuzdan film ve dizi izlemek, internette search etmek daha kolay ve keyifli bir hale gelir. Telefonunuzu standın üzerine koyarsınız ve o sırada başka işlerinizi yapmaya devam edersiniz. Kullanım alanları oldukça geniş bir aksesuardır. Örnek verecek olursak; bulaşık yıkarken, yemek yerken ya da hazırlarken, uyumadan önce, araç kullanırken ve bilgisayarda çalışırken gibi birçok zaman diliminde ellerinizi telefonu tutmak mümkün olmamaktadır. Böyle durumlarda telefon tutucu bir kahraman, bir kurtarıcı olarak karşınıza çıkar. Böylelikle telefonunuz kıpırdamadan sabit bir şekilde durur ve amacına hizmet etmeyi sürdürür.

Tutucu & Stand Önerileri

1- Masaüstü Metal Telefon Standı

masaüstü-telefon-tutucu

Masaüstü için özel tasarlanan bu ürün telefonunuz için en güvenli ve işlevsel hizmeti sunar. 5”-7” aralığındaki tüm telefonlar için kullanımı mümkündür. Ayrıca özellikle güneş ışınlarından parlayan telefonunuzu daha net görebilmeniz için sizlere görüş açısı ayarı sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde aynı zamanda masanızın alçak ya da yüksek oluşunu umursamayıp seyrin keyfini çıkartabilirsiniz. Özetle gerek işlevselliğiyle gerekse şık tasarımıyla konfor alanınızı genişletecektir.

2- Lapt Ahşap Telefon ve Tablet Standı

lapt-ahsap-telefon-tutucu

Lapt ahşap telefon ve tablet standı telefonunuzun yanı sıra tabletiniz için de kullanabileceğiniz fonksiyonel bir aparattır. 5”-6” telefonlarınızı ve 7”-11” tabletlerinizin tamamını rahatça sabitlemenize olanak sağlar. Böylelikle tablet ve telefon geçişlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Konfor alanınızı kendiniz belirler ve bu doğrultuda dilediğiniz aktiviteleri yapabilirsiniz. Film izlemek ve oyun oynamak bu aparat sayesinde daha kolay ve eğlenceli bir hale gelecektir.. Lapt ahşap tablet ve telefon tutucu hayatınızı kolaylaştıracaktır.

3- Araç İçi Telefon Tutucu

arac-ici-telefon-tutucu

Sürekli seyahat etmek zorundaysanız, uzun yolculuklar yapıyorsanız, gps ve haritaları sıklıkla kullanıyorsanız, araç içinde müzik dinlemeyi seviyor ve müzik geçişlerini kontrol etmek için zorlanıyorsanız bu ürün tam size göre diyebiliriz. Bu ürün araç içinde konfor alanınızı genişletecektir. Aynı zamanda araç içinde telefonla konuşmanın ne kadar tehlikeli olduğuna hemfikiriz. Bu aksesuar sayesinde telefon görüşmelerinizi araç kontrollerini aksatmadan gerçekleştirebilecek ve son derece güvenli bir sürüş keyfi yaşayabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey aracınızın ön camına aparatı sabitlemek ve eller serbest şeklinde telefonun keyfini sürmek olacaktır. Ayrıca vakumu sayesinde sarsıntılara dayanıklıdır. Böylelikle her türlü yol koşullarında sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Ürün Linki: Araç İçi Telefon Tutucu

Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us