Laptop Aksesuarları Neye Yarar – EN İYİ 5 LAPTOP AKSESUARI

Her gün başında saatlerimizi harcadığımız işlerimizi yaptığımız, eğlendiğimiz ve öğrendiğimiz laptopumuzun görünüşünü küçük dokunuşlar ve aksesuarlar ile değiştirebiliriz. En güzel ve klas laptop aksesuarlarını tanıtacağımız bu yazımızda hem kendinize hem de arkadaşınıza alabilirsiniz.

Laptop aksesuarları laptopumuzun performansını geliştirmekle kalmaz aynı zamanda da doğru seçimlerle laptopumuza şıklık sağlar. Bunun yanı sıra boyun ve postur sağlımızı koruyan aksesuarlar da mevcuttur. Narin ve kırılgan bir yapıya sahip olan laptoplarımızı aksesuarlar ile güçlendirebilir, koruyabilir ve hatta geliştirebiliriz.

En Güzel 5 Laptop Aksesuarları

1- Yeni Nesil Katlanabilir Laptop Standı

yeni nesil laptop standı gri

Bilgisayar kullanırken postur sağlığımıza çok dikkat etsek bile onu tamamen korumamız imkansız diyebiliriz. Bu yüzden bu ürünümüz gibi aksesuarlara başvurarak laptopumuzu sağlığımız açısından doğru pozisyona koyabiliriz. Bunun yanı sıra ısınmasından şikâyetçi olduğumuz laptoplara yükseklik sağlayarak hava giriş çıkışını kolaylaştıran yararlı ve bir o kadar şık bu ürünü kaçırmayın derim.

2-Classone Casetto PR-C1604 15,6″ Notebook Çantası Gri

Classone Casetto PR-C1604 15,6" Notebook Çantası Gri

Laptoplarımızı alırken aklımızdan geçen ilk özelliği hafif, taşınabilir ve şık olmasıdır diyebiliriz. Bilgisayarımızı bir yerden bir yere taşırken çantaya ihtiyaç duyarız ve şık olan bir bilgisayarımıza da şık bir çanta gerekir. Bu ürün rahatlık, fiyat ve performans açısından siz okuyucularımıza gözümüz kapalı tavsiye edebileceğimiz bir üründür. Görünüşü şık ve kollarının rahat olması günlük yaşamda çok rahatlık sağlamaktadır.

3-Deri Kare Mousepad

laptop aksesuarları

Laptoplarımızda en ihtiyaç duyduğumuz laptop aksesuarımız genellikle mouse pad olmaktadır. touchpad ile kısıtlı işlem yapmaktan kaçınan kullanıcıların aldığı Mouseların en ihtiyaç duydukları şey olan mouse padler pürüzsüz olmayan zeminlerde mouse’u dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlar. Fakat her Mouse pad alınmaz, bazı özellikleri karşılaması gerekir bu özellikler:

  • Elimizi terletmemesi.
  • Mouse’un tüm fonksiyonlarını sağlayabilmesi.
  • Zamanla erimemesi/kaliteli olması.
  • Şık olması.

Sizinle paylaşmış olduğumuz bu ürün burada bahsettiğimiz bütün özellikleri karşılamaktadır. Deri olması terlemeyi azaltır ve teri padin üstünde tutarak kolay bir şekilde silinmesini sağlar, bu özellik de padinize uzun ömür sağlar.

4- Lapt Ahşap Laptop Standı

Ahşap laptop standı yararları

  • -Boyun ağrılarını engeller
  • -Laptopun ısınmasını engeller
  • -Göz sağlığımızı korur.

5-Metal Laptop Standı 8 Kademeli Taşınabilir

Bu girdi$ s'de yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerine ekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Contact Us